Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Pułtuskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!
PIOTOMAR to firma rodzinna. Założył ją w 1973 roku mój ojciec – to od niego uczyłem się, co znaczy rzetelność. Tak jak on zatrudniam tylko solidnych fachowców i sam pilnuję jakości. Oferuję najlepsze materiały. Potrafię łączyć tradycję z nowoczesnością i naturę z technologią. I wiem, jak uczynić otoczenie waszych domów przyjaznym. Możecie na mnie polegać. Tomasz Maculak. Z naszych usług są zadowoleni między innymi:
  • Mennica Polska
  • Akademia Obrony Narodowej
  • Sto-Ispo
  • Strabag
  • Zakpol
  • Duet
oraz wielu klientów prywatnych i instytucji publicznych w całej Polsce. Nazwa PIOTOMAR jest opatentowana w Urzędzie Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej.
  Profesjonalne narzędzia do prac brukarskich firmy Probst Tarcze do cięcia betonu Artykuły malarskie i budowlane BHP, odzież robocza i obuwie Cement, wapno Chemia budowlana Chemia gospodarcza Dachy, rynny Okna, drzwi, parapety, klamki Oświetlenie i artykuły elektryczne Sucha zabudowa wnętrz Systemy kominowe Wyroby stalowe Łączniki budowlane Farby, lakiery, tapety Izolacje termiczne Izolacje wodochronne Kostka brukowa Materiały ścienne, stropoweMateriały ścierne Narzędzia, elektronarzędzia i artykuły metalowe
Ukladanie kostki uslugi brukarskie brukarstwo kostka
Oferujemy kompleksowe usługi brukarskie dla małych i dużych inwestorów.
Wykonujemy nieograniczony zakres usług brukarskich.
Układamy parkingi, chodniki, drogi dojazdowe, podjazdy, opaski wokół domów, tarasy, schody, ścieżki ogrodowe