Znajdź firmę lub wykonawcę w powiecie Pułtuskim

Dołącz do lokalnych przedsiębiorców!

Artykuły budowlano-wykończeniowe, PSB Mrówka w Nasielsku

Firma WIN-BUD istnieje od 2000 roku. Do Grupy PSB przystąpiła po 8 latach od rozpoczęcia działalności, widząc w tym dużą szansę na rozwój. Przynależność ta w krótkim czasie, bo w 2010 roku doprowadziła do otwarcia w Nasielsku wielkopowierzchniowego marketu budowlanego PSB Mrówka.

Dostarczamy różnorodne materiały w atrakcyjnych cenach

Sklep PSB Mrówka w Nasielsku szybko zdobył wielu stałych Klientów. Jest to zasługą bardzo dobrego zaopatrzenia w artykuły budowlane, do wykończenia budowy i wyposażenia wnętrz oraz wiele innych potrzebnych produktów. Wszystkie oferowane produkty sprzedajemy w konkurencyjnych cenach. Aktualnie jesteśmy największym składem budowlanym na rynku lokalnym – powierzchnia sklepu wynosi niemalże 2000 m2! Swobodnie mieści ona tysiące artykułów, od płyt gipsowych, tynków i gładzi, przez farby, silikony, lakiery, aż po okładziny podłogowe, panele podłogowe czy też meble kuchenne ogrodowe lub do łazienek. Ponadto oferujemy szereg narzędzi i elektronarzędzi, akcesoria rowerowe i motoryzacyjne, jak również elementy hydrauliki. Jesteśmy też dostawcą węgla i drewna opałowego. Ponadto w asortymencie znajdują się: drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne, karmy dla zwierząt, kora ogrodowa, odzież robocza BHP, rośliny ogrodowe i systemy kominowe czy też ziemia ogrodowa i wiele innych. W sprzedaży mamy także okna i rolety. Zapewniamy, że każdy z Państwa znajdzie w sklepie odpowiednie dla siebie produkty w atrakcyjnych cenach.

Co jeszcze oferujemy?

Nie sposób w kilku zdaniach przedstawić pełną ofertę produktów, dlatego odsyłamy Państwa do poszczególnych zakładek. Polecamy jednak sprawdzić ją osobiście w naszym sklepie, jak również zapytać naszych pracowników o usługi, które realizujemy. Poza dostarczaniem różnego rodzaju artykułów, w tym mebli kuchennych i ogrodowych, akcesoriów rowerowych, karmy dla zwierząt, kory ogrodowej, odzieży roboczej BHP, roślin ogrodowych czy też ziemi ogrodowej, świadczymy szeroki zakres usług. Bez względu na to, czy decydują się Państwo na zakup okien, rolet czy innych artykułów – zapewniamy wysoką jakość całego asortymentu. Proponujemy wynajem rusztowań oraz świadczymy usługi ładowarką teleskopową. Ponadto jesteśmy wypożyczalnią maszyn budowlanych i narzędzi. Ten zakres oferty cieszy się dużą popularnością i szybko zyskał grono stałych Klientów. Świadczymy także podstawowe usługi. Obejmują one transport zakupionych w markecie towarów wraz z rozładunkiem. Do tego celu niejednokrotnie wykorzystujemy dźwig HDS. Wszystkie prace realizowane ładowarką teleskopową są wykonywane przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. To samo dotyczy wynajmu rusztowań czy wypożyczalni maszyn budowlanych i narzędzi.

Zapraszamy rodziny z dziećmi!

Jako przedstawiciele Grupy PSB, kładziemy duży nacisk na wygodę Klientów i przyjazną atmosferę podczas zakupów w Mrówce. Zależy nam, aby sprostać oczekiwaniom dorosłych oraz dzieci, które nas odwiedzają. Dlatego w 2014 roku otworzyliśmy dodatkowo sklep „Mróweczka”, którego asortyment tworzą zabawki, artykuły szkolne i biurowe oraz akcesoria dla niemowląt. Regularnie organizujemy pikniki rodzinne oraz konkursy i akcje promocyjne. Działania te są skierowane do osób w różnym wieku. Zakupom rodzinnym sprzyja też otaczająca infrastruktura. Odwiedzającym zapewniamy dostęp do przestronnego parkingu. Dodatkowo na terenie obiektu prosperuje bar szybkiej obsługi. To wszystko powoduje, że zakupy w Mrówce w Nasielsku stają się jeszcze większą przyjemnością.